ÖVRIGT / Mattor / N.v persisk 5271019
nr 527 1019
N.v persisk
Tidigt 1900-tal, 86x445, jämnt ställvis hårdare slitage, lagningar, senare langett, even partly heavier wear, repairs, new overcast
måndag 26 maj 2008